hamamdoek Honingraat wit met pistache strepen 100x50cm
Heerlijk zachte, ietwat dikkere Ottomania hamamdoek met kwastfranjes. Kleur wit met pistache strepen. Geweven in honingraat. Maat 170x100. Aanrader voor sauna BEKIJK NU>
Heerlijk zachte, ietwat dikkere Ottomania hamamdoek in de kleur koraalrood. Geweven in honingraat en afgewerkt met kwastfranjes aan weerszijden. Een hamamdoek die veel gebruikt wordt in de sauna. Als handdoek om je mee af te drogen of als badlaken om op te liggen of om je heen te slaan. Deze doek is ook verkrijgbaar in pistache met witte strepen.
De voordelen van een zachte hamamdoek
Luxe om te zien en om te voelen! Juist in de sauna, waar de huid meerdere keren per dag nat wordt, is het fijn een handdoek te gebruiken die zacht is voor de huid. Hamamdoek Honingraat combineert alle voordelen van de hamamdoek (absorberend, snel droog, lichtgewicht & compact) met een heerlijk zacht handgevoel.
Fijne bijkomstigheid: doordat deze hamamdoek ietwat dikker is, biedt deze net iets meer comfort als badlaken voor vakantie en een dagje strand. Een aanrader dus voor wie de standaard Ottomania hamamdoek net iets te dun vindt. Met zijn luxe look en feel is dit ook een heel fijn badlaken en blikvanger in de badkamer.
Een hamamdoek komt altijd van pas
Een hamamdoek is meer dan een sauna handdoek of strandlaken. De mogelijkheden zijn eindeloos. Gebruik je hamamdoek ook bij:
- Het zwembad of op de camping.
- Als trendy zomers dekentje in de kinderkamer of wandelwagen.
- Het stylen van de woonkamer: breng kleur in je interieur en gebruik je hamamdoek als plaid
- Het aanbrengen van een kleuraccent in je outfit: kleurig en heerlijk warm als sjaal.
Bij je bestelling ontvang je van ons een duidelijk wasvoorschrift. Zo blijft je Ottomania hamamdoek in perfecte conditie en houd je jarenlang plezier van je aankoop.
Is pistache niet direct je kleur? Bekijk dan ook de andere modellen en kleuren van Ottomania. Er is altijd wel een kleur of uitvoering die bij je past.